تصویر ثابت

ستوده‌ی خشنود

با حسین حرف بزن

بسم الله الرحمن الرحیم
اسلام علیک یا اباعبدالله

+یا امام از کثرت گناهان حتی رومون نمیشه با شما درست حسابی حرف بزنیم، خجالت زده ایم! ولی شما مثل ما گناهکارا زیاد داری ولی ما گناهکارا مثل شما فقط یه دونه داریم، خیلی دلم می خواد دستمو بگیری هم تو دنیا هم تو آخرت کمکم کنی، به اون چیزی که دلم میخواد منو برسونی، دنیوی نیست ولی رسیدن بهش هم آسون نیست، خودت کمکم کن، نمیدونم اگر سال ۶۱ هجری بودم بازم بهت کمک می کردم یا نه! خودت به لطف و کرم خودت به بزرگی ات از سر تقصیرات ما بگذر و پیش خدا ما رو شفاعت کن.

+آخر عمر لحظه مرگ دلم می خواد بدونم از من راضی هستی...
+خودت بهم بگی ازم راضی هستی...

+ اللهم الرزقنا حرم

#با_حسین_حرف_بزن

بسم الله الرحمن الرحیم
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللّهِ

به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و شهادت سید و سالار شهیدان از همه شما عزیزان و شیعیان آقا ابا عبدالله دعوت میکنم که در این چالش شرکت بفرمایید...
با حسین حرف بزنید و هر خواسته قلبی و دلنوشته برای خودتون و آقا دارید در قالب یک پست در وبلاگ خود منتشر کنید.

شرکت کنندگان:

و تمامی کسانی که این پست رو دیدند؛ بقیه رو هم دعوت کنید؛ بزرگواران اگر دعوت من رو پذیرفتید و شرکت کردید در زیر همین پست اعلام کنید.

نهج البلاغه ترجمه محمد دشتی


بسم الله الرحمن الرحیم
 به نام آن که على علیه السّلام را به جهانیان عطا فرمود از سال ۴۰۰ هجرى که سیّد رضى قدّس سرّه با فکرى نورانى و با اهدافى والا، به جمع آورى برخى از آثار علمى حضرت امیر المؤمنین على علیه السّلام همّت گماشت و نهج البلاغه را تدوین کرد که عطر وجودى آن جان و جهان را شاداب نمود، تاکنون، ترجمه هاى گوناگونى به زبان فارسى تحقّق پذیرفته و هر یک از مترجمان با اهداف و انگیزه هاى متفاوتى به اقیانوس همیشه موّاج علوم علوى نگریسته اند.

تفسیر نور محسن قرائتی

بسم الله الرحمن الرحیم

خلاصه کتاب: تفسیر کل قرآن به قلم معلم قرآن استاد قرائتی که شامل نکته ها و پیام برای هر آیه می باشد و در قالب یک مجموعه 10 جلدی عرضه شده است. تنها تفسیری که به زبان ساده و عمومی هست و لازم نیست خواننده حتما تحصیلات حوزوی داشته باشد، با زبان ساده و برای تمامی سنین که به طور دقیق و زیبا دلنشین هر آیه و سوره تفسیر شده است، از زبان خود حاج آقا قرائتی این بهترین تفسیر موجود برای هر کسی است...
پ.ن: اگر علاقه مند به خواندن و تحصیل تفسیر قرآن هستید من این تفسیر رو پیشنهاد میکنم واقعا عالیست.

اصول عقائد محسن قرائتی

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب اصول عقاید اسلامی: توحید، عدل، نبوت، امامت و معاد
کتاب «اصول عقاید» نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی است که توسط مرکز فرهنگی درس‌هایی از قرآن به چاپ رسیده است. این کتاب به تبیین، بحث و بررسی پیرامون اصول پنج‌گانه توحید، عدل، نبوت، امامت و معاد از منظرهای گوناگون می‌پردازد.
جدا از توضیح راجع به اصول عقاید وتبیین و بحث بررسی راجع به آنها در کتاب بعضا مطالبی آمده که می تواند در طول زندگی به انسان کمک کند. واقعا مطالب مورد نیاز جامعه در این کتاب آمده است. با زبانی ساده و شیوا که هرکسی می تواند به خوبی درک درستی از اصول عقاید اسلامی به دست آورد.

پ.ن: پیشنهاد میشه اگه تهیه اش کردید حتما بخوانید...

۱ ۲
به غبار حرم کرب و بلایت سوگند...
دوست دارم که محرم در حرم گریه کنم...
السلام علیک یا ابا عبدالله...
دنبال کنندگان ‎+۱۰۰ نفر
این وبلاگ را همراهی کنید
عبدالرضا هلالی
آرشیو سخنرانی ها
به قلمِ سخنران:
دیزاین: ستوده خشنود قدرت گرفته از بیان

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر