ذهن خط خطی

بسم الله الرحم الرحیم
من (مذکّر) در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه ساعت ۲۲ شب در شهر تهران محله شوش (مولوی، راه آهن) در خانواده ای مذهبی چشم به دنیا گشودم، اصلا دوست ندارم از بچگی ام حرف بزنم چون زیاد بچگی خوبی نداشتم؛ دوران نوجوانی بسیار سختی داشتم و الان هم هنوز بسیار سخت است، اصلا فکر کنم تا آخر راه، زندگی سختی را پیش رو داشته باشم.
در بهترین دبستان و دبیرستان ها درس خواندم که البته دو دبیرستان هر دو نمونه دولتی بودند. درسم هم خوب است ولی اگر سخت بگیرم بیش از حد خوب میشود.
طبق گفته ی معلمان و بزرگان فامیل بچه ی با ادب و با تربیتی هستم، و به گفته ی خودم بر عکس تمام افراد دور و برم آدم به شدت مذهبی هستم ولی گناهکار که خدا خودش مرا ببخشد.
پشتیبان ولایت فقیه هستم و هرچه آقا بگوید همان را انجام می دهم، حرف آقا حق است زیرا با توجه به اینکه امام زمان ما غایب است و باید جانشینی روی زمین و در زمان غیبتش داشته باشد کی بهتر از آقا و به مکرر دیده شده آقا هر حرفی زده و هر پیش بینی کرده بعد ها درست از آب در آمده و هرکس به توصیه اش گوش نکرده ضرر کرده، و با جوان ها هم که رابطه بسیار خوبی دارد.
اهل کتاب خواندن هستم (کتاب راجع به دین،قرآن،احکام و... رمان های جنایی،کتاب های علمی،فلسفی و... کلا هر کتابی که به نظرم جذاب بیاید)، اهل ورزش رزمی هستم (کشتی،کیک بوکسینگ،دفاع شخصی و عمومی) و موسیقی (بیشتر بی کلام،موسیقی فیلم های دفاع مقدس) و ادبیات (مخصوصاً شعر)، فیلم(رزمی و فیلم های چینی و کره ای ژاپنی و دفاع مقدس) و...
"یه دیالوگ تو فیلم صخره سرخ هست که میگه:
ذره ای دانستن از هر علمی زندگی رو شیرین تر میکنه"
منتظر صاحب الزمان (عج) که علاه بر اینکه منتظرش هستم شرمنده اش هم هستم.
به مرور زمان این صفحه کامل تر میشود.
بعد ها راجع به ذهنم هم می گویم.
خیلی ممنون از حضورتون.
اللّهم عجل لولیک الفرج

ذهن خط خطی

نوشته های یک ذهن خط خطی

بسم الله الرحمن الرحیم
خاطرات من و هر چیزی که در ذهن من است معلول اتفاقات گذشته، اراده، روحیات و
(هر چیزی که در یک انسان نهفته است و انسان از آنها تشکیل می شود)
است.
Designed By Erfan Powered by Bayan